Najlepsza kosmetyczka ze Szczecina

Home / Medycyna / Najlepsza kosmetyczka ze Szczecina

Należę do osób, które niechętnie przyzwyczajają się do zmian. Wiadomo, że naturą człowieka jest ciągła zmiana i progres, jednak miałam tutaj na myśli rutynowe czynności i przebywanie wśród sprawdzonych i zaufanych osób. Nie lubiłam zmieniać towarzystwa, kosmetyków i ulubionych lokali, do których miałam w zwyczaju chodzić. Nawet kosmetyczkę miałam sprawdzoną.

U kosmetyczki w Szczecinie

kosmetyczka szczecinOd kilku lat chodzę do tego samego gabinetu kosmetycznego. Nie każda kosmetyczka szczecin jest tak precyzyjna i dokładna, a zarazem miła i sympatyczna. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie tylko efekt się liczy, ale też i obsługa. Moja kosmetyczka zawsze ma dobry humor, opowiada o zabiegach i człowiek od razu zaczyna darzyć ją sympatią. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i dobrze wie, czego potrzebuje moja sucha skóra. Raz w miesiącu chodzę do niej na paznokcie obowiązkowo, i oprócz tego nakłada mi maseczki na twarz nawilżające, bo te drogeryjne nie nawilżają aż tak dobrze jak profesjonalne maseczki kosmetyczne. Raz na 3 miesiące wykonuje u niej oczyszczanie twarzy, ponieważ moja skóra jest skłonna do powstawania wągrów. Nawet gdy brałam ślub, to poszłam do mojej kosmetyczki na makijaż, bo widziałam jej prace i wiedziałam, że nikt mnie lepiej nie pomaluje do mojego najważniejszego dnia w życiu. Teraz planuję zrobić sobie u niej makijaż permanentny brwi metodą cienia, ponieważ moje brwi są bardzo jasne i ledwie widoczne, a mam czarne włosy.

Uważam, że jeżeli mamy już sprawdzony gabinet i profesjonalistkę, to nie ma co szukać innych gabinetów, żeby zaoszczędzić na przykład z 10, czy 20zł. Lepiej trzymać się osoby, której jesteśmy pewni, że nam nie zaszkodzi. Poza tym, gdy długo chodzimy do jednej kosmetyczki, to zna już nasz typ cery i wie, jakie kosmetyki działają na niej najlepiej.