Ceremonia ślubna we Włoszech

Home / Ślub i uroczystość / Ceremonia ślubna we Włoszech

Marzenie, które początkowo wydawało się nierealne, w końcu się ziściło: staliśmy na włoskiej ziemi, przysięgając sobie miłość małżeńską. Myśleliśmy o organizacji ceremonii ślubnej we Włoszech, ale początkowo wydawało się to pomysłem, które nigdy nie spotka się z rzeczywistością. Okazało się, że byliśmy w słodkim błędzie, kiedy spotkaliśmy się z firmą, która spełnia takie pragnienia na co dzień.

Przyjęcie weselne we Włoszech

ślub we włoszechWedding planner, z którego usług postanowiliśmy skorzystać, okazał się być osobą, która potrafi sprawić, iż rzeczy pozornie niemożliwe stają się codziennością. Pokazał nam, że wszystkie nasze marzenia mogą być zrealizowane, jeżeli się tego naprawdę chce podjąć. Nie chodzi o samą chęć ich realizacji, ale o faktyczne działanie względem ich urzeczywistnienia. To on powiedział nam, że ślub we Włoszech leży w naszych możliwościach. I okazało się to prawdą. Cudowne zdjęcia, które tworzą nasz album pamiątkowy z tego dnia, przedstawiają historię o spełnieniu najskrytszych pragnień. Nie chodzi jedynie o samo miejsce, ale o fakt zawarcia małżeństwa. Włoskie niebo, które było świadkiem naszego ślubu, to niewątpliwy atut, który zdobi fotografie. Współpraca z profesjonalnym organizatorem ślubów pomogła nam na wielu obszarach. Nauczyła nas samoorganizacji, która jest w stanie umożliwić realizację pozornie absurdalnych pragnień.

Organizacja ślubu we Włoszech była wykonana w sposób sprawny i pomysłowy. Było wiele elementów tej uroczystości, które charakteryzowały się dużą dozą kreatywności. Sporo rozwiązań przestrzennych, jak i punktów rozrywkowych pozytywnie nas zaskoczyło. Zaplanowane zabawy grupowe, które miały za zadanie aktywizację gości, z pewnością wszystkim się spodobały. Dekoracja i Włochy zapadły się nam w pamięci.