Mezoterapia dla młodszej twarzy

Home / Zdrowie i uroda / Mezoterapia dla młodszej twarzy

Kiedy rozstałam się z moim mężem, przez pierwsze dwa miesiące nie chciałam nawet wychodzić z domu. Nie myślałam nawet o tym, że jeszcze kiedykolwiek kogoś poznam. Założyłam już z góry, że będę starzec się w samotności. Jednak dobrze, że moja przyjaciółka nie pozwoliła mi na takie myślenie i postawiła mnie do pionu.

Zachwyt nad skuteczną mezoterapią

mezoterapia w KrakowieDzięki radom mojej przyjaciółki podniosłam się na duchu i postanowiłam, że poprawię swój wygląd na początku. Najlepszym zabiegiem dla osób w moim wieku podobno była mezoterapia w Krakowie, ponieważ na zwykłe maseczki troszkę już za późno. One mogą działać dodatkowo, dla wspomagania, ale potrzeba już dać skórze mocniejszego kopniaka. Dlatego właśnie wybrałam się na mezoterapię mikro igłową. Wcześniej nie miałam pojęcia na czym to w ogóle polega. Jednak szybko mi to objaśniono. Trafiłam na bardzo miłą kosmetyczkę, która cały czas mnie rozśmieszała i tłumaczyła każdy swój kolejny krok, żebym wiedziała, co teraz robi. Podczas mezoterapii, nakłuwa się skórę takim specjalnym urządzeniem z miniaturowymi igiełkami. Celowo wywołuje się w skórze stan zapalny, żeby pobudzała się do regeneracji. Można też wprowadzić wgłąb skóry jakieś drogocenne składniki, które uzupełnią cerze niedobór witamin. Z wiekiem bardzo szybko zaczynamy tracić kolagen, czyli naturalny składnik skóry i właśnie ten zabieg pobudza go do tworzenia się na nowo. Efekty można zobaczyć u siebie bardzo szybko po zabiegu.

Gdy twarz już mi się zagoiła, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Gdyby nie moja przyjaciółka, nie wyglądałabym co najmniej 10 lat młodziej! Dobrze, że wybrałam się do tej kosmetyczki i postanowiłam wziąć się w garść. Teraz jestem już zupełnie innym człowiekiem. Mąż był zaskoczony jak zobaczył mnie taką odmienioną.